Sagamore Hill Bed -Special Order
The Sagamore Hill Bed brings depth and charm to spaces with a clean headboard design that features gracefully refined curvature.
Our friendly team of furniture and mattress experts are here to help. Give us a call or text us so we can help make your shopping experience better.
This piece may have many different choices for your home and may be shown differently in our showroom than as pictured on website, price will vary depending on options chosen.
Description
Product Details
| Size Options: | Yes |
|---|---|
| Available Covers: Tiers 1-12, L1-L2, COM | Yes |
| Full 61x83x67 | Yes |
| Queen | 67W X 88D X 67H |
| Queen 67x88x67 | Yes |
| Queen | 83W X 88D X 67H |
| King 83x88x67 | Yes |
Additional information
| Dimensions | 88 × 83 × 67 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Bed Size | Queen |
| Collection | Sagamore |
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.