Millwork Brown Sideboard
Our friendly team of furniture and mattress experts are here to help. Give us a call or text us so we can help make your shopping experience better.
This piece may have many different choices for your home and may be shown differently in our showroom than as pictured on website, price will vary depending on options chosen.
The perfect blend of modern sophistication and rustic charm, Millwork has it all. This piece brings the best of the classic and modern together for a truly unique character. Finished in a warm, umber wood tone that brings a glow, this buffet is sure to be the standout of your bedroom. Two side cabinets, an adjustable shelf, three gliding soft-close drawers, and wine rack provide ample space. Framed in a stylish and durable steel base detailing, this piece is the pinnacle of style and functionality.
Product Details
| Collection | Millwork |
|---|---|
| Style | Industrial |
| Type | Buffets |
| Carton Volume | 29.362 |
| Carton Weight | 293.000 lb |
| Product Weight | 293 lb |
| Weight | 293 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 18 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Industrial |
| Collection | Millwork |
"*" indicates required fields
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.